Маска A700 црна

499,00 мкд

• елегантна, интригантна маска за различна игра
• црн гипур со флертувачки дизајн
• нежна, сатенска трака – совршена удобност при носење
• мека ткаенина
• состав: 100% полиестер

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.