Маска A701 розева

329,00 мкд

• розова маска направена од цврста чипка – многу елегантна
• прекрасен стил – таинствена декорација на која никој не може да одолее
• уникатен дизајн – интригантни орнаменти
• сатенска лента за врзување во соодветна боја
• доста издржлив материјал (100% полиестер)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.