Ракавици Miamor црни

839,00 мкд

• елегантни ракавици со должина до лактот
• чипката и сјајните каменчиња додаваат многу шарм
• еластична ткаенина совршено се прилагодува на обликот на раката
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.