Бикини Bella Vista црн One Size

1.529,00 ден

• Bella Vista микро бикини во црна боја
• гаќички и горен дел на врзување – совршена удобност
• меки корпи на горниот дел – удобно чувство
• предизвикувачки дизајн минијатурен стил на бикини
• ткаенината е мека и еластична (82% polyamide, 18% elastane)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.