Бикини Bella Vista Wild One Size

1.529,00 ден

• дводелни микро бикини со предизвикувачки животински принт
• триаголни прилагодливи корпи на градите
• горниот дел се врзува околу вратот и на грбот – удобност, удобност и совршено прилагодување
• тангата е врзана на половината – за совршен изглед, повлечете ја нагоре над половината
• еластичен и пријатен материјал (85% polyamide, 15% elastane)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.