Бикини Playa del Amor One Size

2.149,00 ден

• слатки бикини Playa del Amor
• врзувањето околу вратот, зад грбот и на половината обезбедува целосна удобност
• декорација на корпите со мотив на школка – многу слатко и женствено
• нежно розева боја – доста заводливо и слатко
• мек и еластичен материјал (82% polyamide + 18% elastane, mesh: 89% polyamide + 11% elastane)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.