Боди Amallie црн

• прекрасно боди со неодолив крој
• прилагодливи ремени за рамо и закопчување на грбот – совршена удобност
• чипката на корпите одлично ги истакнува градите
• корпи со жица – секси изглед на градите
• привезок со скапоцен камен меѓу градите – сладок и шармантен
• чипкена декорација на задникот – 100% секси
• комбинација од фин материјал и проѕирна мрежа
• нежен и совршено еластичен материјал (94% polyamide, 6% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.