Боди Amanta црн

1.759,00 ден

• Провидно со чипка со тиркизни украси
• Прерамки што се подесуваат- совршен фит
• Корпи со жица – совршено ги нагласува градите
• Прекрасен привезок помеѓу градите
• Чипка од двете страни-визуелно повитка фигура
• секси грб нежен на допир
• Заводлива и елегантна чипка на колковите
• Отворени препони – шоуто може да започна
• Убав и еластичен материјал
• Состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.