Боди B119 црн – S/M/L

959,00 ден

• секси боди украсен со прекрасен дезен
• отворен грб – многу заводливо
• прерамки околу вратот – многу секси
• сатенска панделка под вратот – многу флертувачки детал
• вертикална серија на кружни засеци – ја издолжува силуетата
• мек систем за плетење – внимателно одбрани и многу цврсти материјали
• супер еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.