Боди B120 црвен – S/M/L

959,00 ден

• секси боди со длабоки резови
• имитација на секси чипка на предната страна
• многу привлечно изложено тело
• затворени препони – мора да се потруди!
• 3SKnit: избрани влакна, издржливо ткаење и фантастичен модел
• Материјал Multistretch – еластичен и совршено прилагоден
• состав: 90% најлон, 10% еласти

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.