Боди B121 црн – S/M/L

1.009,00 ден

• боди со мека плетена мрежа
• вертикални резови на предната и задната страна – ја издолжува фигурата
• украсен дезен на градите – ги истакнува градите
• јак материјал и внимателно избрана ткаенина
• фин и еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.