Боди B124 црн

• црно боди од проѕирен материјал – многу сензуално и предизвикувачки!
• многу секси стил на грб
• преубаво деколте – градите ќе изгледаат совршено
• закопчување на препоните – совршено вклопување и удобност
• совршено ќе го вклопите со лепенките за брадавиците или со ремени за игра
• не се вклучени лепенки за брадавиците
• Multistretch материјал – совршено мек и супереластичен (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.