Боди B126 црвен

• секси боди од проѕирна мрежеста ткаенина
• совршена плетена ткаенина изработена според системот 3SKnit
• предизвикувачки засек на задната страна
• еластичен и цврст Multistretch материјал
• бодито е меко и многу издржливо
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.