Боди B127 црн

1.129,00 ден

• неверојатно боди во мека црна боја
• уникатен дезен кој заводливо го украсува телото
• Систем за плетење 3SKnit – бодито е многу издржливо!
• проѕирен мрежест материјал – мнооооогу секси!
• голем рез на грбот, освен три ленти кои визуелно ја издолжуваат фигурата
• отворен и нагласен задник
• нежен и пријатен Multistretch материјал – совршено се вклопува (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.