Боди B136 црн

2.129,00 ден

• црно женско боди од проѕирен материјал – нежно и заводливо
• елегантен крој и дизајн на деколте – многу интересен
• закопчување на препоните – пријатно и удобно
• совршено се вклопува со сите други секси долна облека
• лепенките за брадавици на сликата не се вклучени во производот
• многу фин и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.