Боди B138 црн – S/M/L

1.249,00 ден

• секси мрежесто боди со уникатен дизајн B138
• откриени препони – задебелен елемент
• засек на грбот – повискува на секси игри
• супер еластична, издржлива и мека ткаенина (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.