Боди Belisis црн

• боди во комбинација на сина и црна боја со врзување околу ременот што ќе го истакне струкот
• зајакнување на жица – осигурува дека изгледот е секогаш совршен
• светкав материјал и чипка – прејака комбинација!
• секси прерамки на грбот – украсете го грбот и затегнете ја ткаенината
• прилагодливи ремени за рамо – обезбедуваат совршено приспособување на телото
• пријатен материјал за гарантирана удобност (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.