Боди Delicanta mint

• прицврстување околу вратот со подесиви прерамки
• закопчување на грбот и изгледа одлично над задникот
• изгледа прекрасно од напред – бодито ќе биде совршено на тебе
• шармантни машнички – суптилна декорација
• многу еластичен материјал
• многу лелеав крој – гарантирана удобност при носење
• мек материјал нежен за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.