Боди Elisetta црн

• многу атрактивна комбинација на црна чипка и светкави конци
• широки прерамки од нежна чипка – удобни и секси
• рез на грбот околу кој цветниот дезен го украсува грбот
• деликатна проѕирна чипка на градите
• прилагодливо закопчување околу половината
• еластичен и мек материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.