Боди Firella црн

• меки корпи и прерамки што се подесуваат – удобно подесување
• прицврстување на повеќе нивоа на задната страна
• проѕирен материјал на градите – шармантно ги нагласува градите
• црна декорација помеѓу градите
• засеци под градите и под стомакот – необичен стил
• изложени препони – вистинската работа на вистинското место
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.