Боди Giully црн

2.039,00 ден

• црно боди од материјал со леопард принт – елегантно и заводливо
• прилагодливите и еластичните прерамки на грбот создаваат геометриски форми
• сребрен привезок меѓу градите – многу женствено
• комбинација од проѕирен материјал, кадифеен дизајн и чипка – многу интригантна
• боди има прицврстување на меѓуножјето
• многу пријатен и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.