Боди Merlys црн

• Merlis чипкено боди со долги ракави
• закопчување на препоните – совршена удобност
• светкав приврзок меѓу градите
• врзување на колковите – секси детал
• прерамки на вратот што се подесуваат – совршено затегнување на деколтето
• ткаенината е мека и пријатна на допир
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.