Боди Nudelia беж црна

1.359,00 ден

• уникатно боди во светкава секси боја на кожа
• прилагодливи прерамки вкрстени на задната страна
• закопчување на повеќе нивоа на задната страна
• предизвикувачки исечоци над градите и малку проѕирен материјал
• црните риги визуелно ја прават силуетата потенка
• златниот конец во ткаенината малку светка
• совршена еластичност и мекост на материјалот
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.