Боди Shibu црн

1.929,00 ден

• привлечно, црно боди
• проѕирна ткаенина и чипка со геометриски дезен
• совршени шевови – женските облини се совршено нагласени
• отворени препони – загарантирани зачинети искуства
• прилагодливо закопчување на грбот и прилагодливи прерамки – совршено се вклопуваат
• прилагодливи прерамки на препони – уште подобро се вклопуваат
• заводлив рез на грбот
• мала декорација на градите – убава и елегантна
• мека и супереластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.