Бодистокинг F210 црн S/M/L

1.759,00 ден

• ниското деколте ги открива женските облини
• долги ракави за уште посекси впечаток
• богато украсен плетен материјал: цветен и мрежест мотив
• отворени препони – многу секси
• убава и многу еластична ткаенина
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.