Бодистокинг F217 црн

• цветен мотив – многу женствен и доста огнен
• нагласена половина – сатенска панделка и дизајн на песочен часовник – ја издолжува фигурата
• отворените препони ја зголемуваат температурата до максимум
• фин, еластичен и многу издржлив материјал (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.