Бодистокинг F235 црн – S/M/L

1.529,00 ден

• совршени 2 во 1 – горен дел и чорапи
• прилично сензуално парче мрежа
• еластичните ленти додаваат сексипилност
• примамлив дезен на градите и половината – ги истакнува облините
• bodystocking комбинезонот е многу растеглив, а деталите се фантастични на телото
• многу нежен и еластичен, но цврст материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.