Бодистокинг F238 црн – S/M/L

1.879,00 ден

• црн bodystocking комбинезон F238
• отворени препони – уште повеќе пикантност
• цветниот дезен ја обвиткува фигурата – прекрасно ќе ги нагласи твоите облини
• кратки ракави, прерамки кои минуваат преку бистата, мрежести чорапи – тотално секси изглед!
• засек на грбот – гол грб е секогаш добра идеја
• многу пријатна на допир, еластична и издржлива ткаенина (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.