Бодистокинг G308 црн – S/M/L

1.299,00 ден

• удобно врзување на вратот – совршена удобност
• премногу силни тетоважи на предната и задната страна
• откриени препони – совршено за забава
• непослушна тетоважа и на листовите
• еластична и удобна мрежа (90% полиестер, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.