Бодистокинг G310 црн

1.759,00 ден

• bodistokings украсен со тркалезни засеци
• мазен горен дел со тесни прерамки
• тркалезни резови околу половината
• две во едно: комбинација од горен дел и чорапи
• украси на бутовите, како и на горниот дел
• убав и еластичен плетен материјал
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.