Бодистокинг G313 црвен – S/M/L

1.699,00 ден

• женствен bodystocking и украсен со оригинален дизајн
• прерамките на рамената направени од тенка ткаенина се вкристуваат под градите и грбот
• откриени гради и задник
• засеците на стомакот ја откриваат неговата женственост
• сензуално изложени колкови и препони
• кружни засеци на бутовите
• црвениот материјал што се користи за плетење гарантира издржливост и совршено вклопување
• материјал многу пријатен на допир (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.