Бодистокинг G314 црн – S/M/L

1.759,00 мкд

• многу атрактивен плетен материјал – цело тело и чорапи
• неверојатна имитација на корсет со халтер чорапи
• дизајн кој ги нагласува твоите гради
• решение – 3SKnit – цврсто плетено и совршени детали
• густо плетено од страните – телото ќе изгледа послабо
• секси дизајн на задниот дел од бутовите
• супер мека и еластична ткаенина – совршено се вклопува!
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.