Бодистокинг G321 црн

• повеќе од шармантен bodystocking комбинезон
• прерамките за рамо се изработени од мек материјал – флертувачки ефект
• деликатни исеченици на прерамките, грбот и стомакот
• горниот и долниот дел се поврзани со тенки ленти – суптилно ги нагласува колковите
• геометриски модел доминира на нозете
• транспарентен модел на плетење – совршено ја поддржува силуетата
• многу нежен на допир, еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.