Бодистокинг G326 црн – S/M/L

2.259,00 ден

• заводлив црн bodystocking – мрежести чорапи за цело тело
• нежен растеглив материјал удобно припиен за кожата ги нагласува облините
• уникатен змиски модел краси дел од телото – многу поразличен од се друго!
• долги ракави со прстен за држење на ракавите на место – одлично решение
• отворени препони – вистинската работа на вистинското место
• многу мек еластичен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.