Бодистокинг G327 црн – S/M/L

1.879,00 ден

• црн мрежест bodystocking – мрежести чорапи за цело тело
• модерен крој – сензуален изглед
• секси кроеви – ја подигаат атмосферата и повикуваат на секс
• отворен грб – кој не го сака тоа?
• оркриени препони – вистинската работа на вистинското место
• многу мек растеглив материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.