Бодистокинг G332 црн – S/M/L

1.809,00 ден

• црн bodystocking комбинезон G332
• отворен грб украсен со еластични ленти – сензуален елемент
• крупна мрежа на дезенот – многу зачинета за момците
• долниот дел е во стил на класични мрежести чорапи – многу секси под здолниште
• отворени препони – неверојатно секси искуство
• мек, нежен и многу издржлив материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.