Бодистокинг N102 црн – S/M/L

839,00 ден

• прекрасен bodystocking комбинезон со геометриски дизајн
• јак систем за плетење – гарантира издржливост на материјалот
• црвена боја – ефект на бесен бик
• нежен и многу еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.