Чокер Bergamore црвена

739,00 ден

• црвена чипкен чокер Bergamore – секси декорација на вратот
• приврзок на ланчето – елегантен додаток
• метален синџир за прицврстување на задната страна – одличен додаток
• убава мека ткаенина (90% полиамид, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.