Чорапи за халтери Jagueria црни

• уникатни црни халтер чорапи
• нежниот животински принт од кадифе додава уникатност
• секси мрежен материјал – оптички ги издолжува нозете
• еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.