Чорапи за халтери Maderris црни

• елегантни црни Maderris чорапи за халтери
• детали од тантела на бутовите – запали ја имагинацијата
• чорапите не се самодржливи – совршени за закопчување во твоите омилени подвезици
• многу мека и еластична ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.