Чорапи за халтери S800 бел

439,00 ден

• прекрасни чорапи за халтери во бела боја
• мазна, еластична ткаенина на бутот
• мека, проѕирна најлонска ткаенина – нозете изгледаат фантастично
• чорапите не стојат сами – поврзи ги со долна облека со подвезици
• фина и еластична ткаенина
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.