Чорапи за халтери S814 црвени

549,00 ден

• халтер чорапи S814
• беж боја на најлонските чорапи – ногата ќе изгледа апсолутно совршено
• црвена лента на бутот – многу секси декорација на бутовите
• нежен и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.