Еротски гаќички Mauress црни

1.009,00 мкд

• женски гаќички Mauress
• откриени препони – непослушниот крој гарантира многу забава
• прилагодливите прерамки можат да го нагласат задникот
• светкав приврзок на предната страна привлекува внимание
• засек под стомакот
• проѕирен материјал и цветен дезен
• многу издржлив и прилагодлив материјал за растегнување (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.