Еротски гаќички Miamor црни

619,00 ден

• заводливи гаќички за вистинска божица!
• чипкеста предница – елеганција и шик
• сатенска машничка – шармантен детал
• отворени препони – нека започнат игрите!
• чипка и растеглив материјал на задникот
• фина и еластична ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.