Еротски гаќички Sedila црни

• еротски гаќички со шлиц Sedila
• елегантна чипка – многу убав дизајн
• врзување за малиот стомак – секси
• откриен задник – многу секси и воодушевувачки
• изложени препони – удобност и удобност на огнен начин
• еластичен и нежен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.