Еротски градник без корпи Miamor црн

1.299,00 ден

• атрактивен отворен градник – за самоуверени заводници!
• корпи со жица со и влошки што се отстрануваат одличен lift-up!
• стаенска машна ќе те шармира посебно
• прерамките се подесуваат – совршен фит
• чипкаст грб – полн со сексуална привлечност
• прилагодливо закопчување на грбот – совршен фит!
• убава и еластична ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.