Еротски танги 828-THC-1 црни

729,00 ден

• предизвикувачка тантела ја краси целата танга
• нежни еластични прерамки – удобни за носење
• откриени препони
• слатка машничка на задникот
• еластичен и совршено мек материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.