Еротски танги 837-THC-1 црни

• еротска танга со која задникот изгледа неверојатно
• комбинација од тантела и проѕирен материјал
• изложените препони се еротска покана што не може да се одбие
• елегантен детал – машничка и накит
• материјал многу мек на допир (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.