Еротски танги Alabastra бели

619,00 ден

• бела чипкена танга
• прекрасни украси: машнички и чипка
• отворени препони
• покана за naughty забава
• еластична и убава ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.