Еротски танги Contica црни

• танга со процеп – пикантно задоволство
• дизајн со чипка – елегантен и шик
• мала машничка како украс на предната страна
• класичен изглед на грбот – задникот изгледа совршено
• нежен, мек и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.